NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Asystent działu Planowania i Kontroli Produkcji

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.O firmie

Jana Gutenberga 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie sekcji planowania produkcji

  • Przygotowywanie planów krótkoterminowych oraz szczegółowych dla wszystkich procesów produkcyjnych

  • Monitorowanie postępu produkcji we wszystkich procesach produkcyjnych

  • Zarządzanie magazynem produktów gotowych

  • Monitorowanie buforu produktu w toku (magazyn automatyczny)

  • Obsługa wewnętrznego systemu produkcyjnego CAPAC

  • Usprawnianie systemu produkcyjnego

  • Wsparcie produkcji oraz logistyki, a także przekazywanie informacji do wszystkich zainteresowanych działów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie – codzienna praca)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office (szczególnie Excel)

  • Umiejętności analityczne (analiza obszernych danych)

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Doświadczenie w obsłudze lub planowaniu procesów produkcyjnych

Mile widziane

  • Znajomość VBA, Oracle, SQL

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej automotive

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy

  • Wsparcie rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie kwalifikacyjne

3

Drugie spotkanie (opcjonalnie)

4

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dlatego dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy