1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest INELBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Jaksicach, dane kontaktowe: [email protected], tel. 52 515 31 30. 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych. 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. 4. Przetwarzanie podanych przez Pana/Panią danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). 5. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). 6. Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 7. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji, tj. nie dłużej niż 6 miesięcy od dostarczenia CV. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od dostarczenia CV. 8. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 9. Przesłanie do naszej firmy przez Pana/Panią CV lub innych dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji (w tym jakichkolwiek danych wrażliwych, które nie są wymagane i nie będą przetwarzane na tym etapie rekrutacji) będzie jednoznaczne z wyrażeniem przez Pana/Panią zgody na powyższe i umożliwi nam rozpatrzenie oferty.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
INELBUD SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Asystent Działu Prawnego

INELBUD SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie draftów: pism, umów,

  • rejestracja dokumentacji,

  • negocjowanie umów z podwykonawcami,

  • indeksowanie korespondencji przychodzącej,

  • archiwizacja dokumentów oraz obsługa zasobów archiwum,

  • przygotowanie i wysyłka korespondencji,

  • obsługa urządzeń biurowych,

  • koordynowanie spraw administracyjno-organizacyjnych.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• ukończonych studiów prawniczych lub statusu studenta prawa,

• umiejętności analitycznego myślenia,

• skrupulatności, dokładności, terminowości w wykonywaniu obowiązków,

• dobrej organizacji pracy,

• umiejętności pracy w zespole,

• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),

• prawa jazdy kat. B,

• doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w kancelarii prawnej.

  • Oferujemy pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16 w biurze w Jaksicach (5 km od Inowrocławia).

  • Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj w temacie wpisując „Asystent/ka działu prawnego”.

  • Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.