Oferta pracy

Asystent Działu Prawnego

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. (Hebe)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Działu w przygotowywaniu treści umów handlowych i projektów pism w sprawach wykroczeniowych i karnych,

  • przygotowywanie i opiniowanie regulaminów konkursów i promocji​,

  • wsparcie administracyjne działu w postępowaniach dotyczących drogerii,

  • wsparcie procesów obiegu dokumentacji, w tym archiwum,

  • uczestniczenie w opiniowaniu umów handlowych i innych,

  • wsparcie działu w korespondencji z organami administracji publicznej.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem/absolwentem prawa bądź właśnie rozpocząłeś aplikację,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,

  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, umiesz efektywnie planować czas pracy,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • jesteś osobą komunikatywną i umiesz pracować w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zastępstwo na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy,

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy (między 8 a 10)

  • Prywatna opieka medyczna

  • Luźna, startupowa atmosfera

  • Pyszna kawa, która postawi Cię na nogi :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy