Oferta pracy

Asystent Działu Prawnego

EWL S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Prawnego w bieżących obowiązkach,

  • Archiwizacja i porządkowanie dokumentów,

  • Research prawny,

  • Sporządzanie projektów odpowiedzi na proste pisma i zapytania,

  • Stała współpraca z osobami z innych działów.

Nasze wymagania

  • Student/absolwent prawa, administracji, kierunków pokrewnych,

  • Odpowiedzialność, sumienność, chęć do rozwoju, zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Otwartość, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań,

  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Mamy świetną atmosferę - dobre relacje i autentyczność są dla nas najważniejsze,

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji,

  • Praca stacjonarna w biurze w Warszawie,

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę z benefitami,

  • Wpływ na kształt organizacji i przyszłości branży migracji transgranicznych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

EWL S.A

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich (Azja, Ameryka Południowa). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Na potrzeby zarządzania firmą uruchomiono unikatowy, dostosowany do potrzeb agencji pracy system CRM, a także wdrożono rozwiązania z zakresu zarządzania projektami i procesami informatycznymi.

Planujemy stworzyć kilka produktów technologicznych i chcielibyśmy o tym opowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mamy razem dużo pracy. Nasz zespół to ponad 400 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski). Lubimy ze sobą współpracować i wierzymy, że wy też.

Przewiń do profilu firmy