Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Prawnego

E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie członków zespołu Działu Prawnego, radców prawnych,

  • przygotowywanie dokumentów, pism przedprocesowych i procesowych,

  • koordynacja obiegu dokumentów, porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów, kontakt z klientami Kancelarii,

  • aktualizacja informacji w bazach danych,

  • kontakty telefoniczne z sądami, komornikami,

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów.

Nasze wymagania

  • IV lub V rok studiów prawa, absolwenci studiów prawa, mile widziani aplikanci radcowscy, dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,

  • kultura osobista, otwartość, kreatywność, komunikatywność oraz

  • zaangażowanie.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę z zgranym zespole, w którym każdy ma realny wpływ na realizowane procesy,

  • przyjazna atmosfera i dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia.

E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA sp. z o.o.

Jesteśmy kancelarią prawno - windykacyjną o zasięgu ogólnokrajowym z wieloletnim doświadczeniem w windykacji portfeli własnych oraz na zlecenie. Jedną z istotnych naszych nóg biznesowych jest również obsługa klientów posiadających kredyty w CHF.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy również kilku osób na stanowisko:

Specjalista ds. Windykacji Polubownej - praca od zaraz

Radca Prawny/Adwokat - praca od zaraz

Specjalista ds. Administracji - praca od zaraz

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.