Oferta pracy

Asystent Działu Produkcji

Biofarm

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z procesem wytwarzania:

  • kontrola i archiwizacja dokumentacji produkcyjnej w Dziale Produkcji,

  • kontrola, ewidencja oraz zapewnienie odpowiedniej ilości kopii dokumentacji produkcyjnej,

  • wystawianie dokumentów produkcyjnych,

  • opracowywanie dokumentów produkcyjnych, procedur i instrukcji stosowanych w Dziale Produkcji,

  • sporządzanie harmonogramów, zestawień,

  • rozliczanie faktur,

  • tworzenie harmonogramów pracy pracowników,

  • zamawianie materiałów biurowych, środków czystości oraz odzieży ochronnej.

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie,

  • samodzielność,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość SAP,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • współpraca w zgranym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe, możliwość dodatkowego zakupienia karty Multi Sport oraz ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy grywalizacyjno-społecznościowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci