Oferta pracy

Asystent Działu Produkcji

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.O firmie

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

Pogodna 7

Świdnica

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego nowego zakładu produkcyjnego w Świdnicy, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

ASYSTENT DZIAŁU PRODUKCJI

Obowiązki:

  • tworzenie codziennych raportów dla każdego miejsca pracy na potrzeby ich codziennego, tygodniowego i miesięcznego przetwarzania,
  • obliczanie miesięcznych potrzeb kadrowych – planowanie,
  • współpraca z działem jakości w zakresie rozpatrywania reklamacji, śledzenia informacji w dokumentacji produkcyjnej,
  • przygotowanie danych do monitorowania wydajności maszyn,
  • przetwarzanie różnic w zapasach i korygowanie poziomów zapasów po codziennym uzgodnieniu z kierownikiem produkcji,
  • archiwizacja dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wewnętrznymi przepisami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,
  • dobra znajomość EXCEL,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • zdolności organizacyjne, myślenie techniczne i analityczne,
  • samodzielność w działaniu, rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dopłata do posiłków,
  • prywatna opieka medyczna,
  • system premiowy powiązany z realizacją wskaźników,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „ASYSTENT DZIAŁU PRODUKCJI ” w tytule maila

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez IDEAL AUTOMOTIVE Świdnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7, zwaną dalej „Administratorem” dla celów tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę”.

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest IDEAL AUTOMOTIVE Świdnica Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy (58-100) przy ul. Pogodna 7. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy