Oferta pracy

Asystent Działu Projektów z j. angielskim / j. niemieckim

"MARGIZ" - sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Margiz Sp. z o.o. to firma zajmująca się relokacją, konserwacją i instalacją dużych obiektów przemysłowych, linii produkcyjnych i maszyn na całym świecie, specjalizująca się w maszynach papierniczych. Firma działa na rynku od ponad 25 lat i możemy pochwalić się współpracami z firmami uznanymi za liderów przemysłu papierniczego na rynku światowym.

Ze względu na specyfikę branży i brak stałego miejsca świadczenia usług (projekty realizujemy w całej Europie) poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu

- przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji projektowej,

- dbałość o zasoby projektowe w tym planowanie dostaw materiałowych na stanowiska robocze,

- organizacja wyjazdów służbowych

- udział w planowaniu techniczno-ekonomicznym przedsięwzięć,

- nadzór poprawności przebiegu projektów,

- kooperacja z liderami projektów przy dziennym raportowaniu przebiegu prac,

- opracowywanie i koordynowanie harmonogramu prac, w tym transportów,

- wykonywanie prac administracyjno-biurowych

- utrzymywanie relacji i kontakt z Klientem,

- udział w opracowywaniu metod działań i analiz ryzyka stanowisk,

- wprowadzanie usprawnień procesów związanych z procesem projektów,

Wymagania:

- wykształcenia co najmniej średniego technicznego

- bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

- zaangażowania i samodzielnej organizacji pracy,

- umiejętności pracy zespołowej,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- posiadania prawa jazdy kat. B,

- ambicji i chęci rozwoju zawodowego.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w działach projektowych firm, a także podstawowa znajomość rysunku technicznego mechanicznego.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- stanowisko administracyjne

- pracę w środowisku międzynarodowym,

- pracę w młodym zespole

- delegacje zagraniczne

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zajrzyj na naszą stronę lub Facebooka.

www.margiz.eu

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, i jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy