Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Promocji

  • Swadzim (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2018-07-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Muszkieterów to 3051 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują prawie 3 600 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 146 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 232 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 152 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 6,52 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów.

    Centrala sieci Intermarché poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Swadzim (pow. poznański)

    Główne zadania:

    • Zadania związane z przygotowywaniem promocji dla klientów sieci Intermarche
    • Obsługa bazy danych gazetowych
    • Analiza wyników przeprowadzonych akcji promocyjnych
    • Współpraca z innymi działami w firmie takimi jak zakupy, komunikacja, category management

    Wymagania:

    • Samodzielność w działaniu
    • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych
    • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach
    • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów
    • Dobra organizacja pracy własnej,
    • Komunikatywność
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, dofinansowana karta multisport lub edenred, dojazd autobusem firmowym)
    • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

    Klikając w przycisk "Aplikuj" zgadasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez spółkę ITM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Swadzimiu, ul. św. Mikołaja 5, 62-080 Tarnowo Podgórne. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe otrzymasz w trakcie procesu aplikowania.