Oferta pracy

Asystent działu realizacji inwestycji budowlanych

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

Rekrutacja zdalna

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

Białołęka

Warszawa

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw. PUM. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Pionu Realizacji Inwestycji osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie
  • Przygotowywanie wniosków o pozwolenie na użytkowanie
  • Przygotowywanie raportów zaawansowania robót
  • Przygotowywanie wszelkich wniosków i pism do gestorów mediów
  • Wykonywanie wszelkich zadań zleconych przez kierownika działu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo specjalność budowlana
  • Podstawowe znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji wyznaczonego celu
  • Biegła znajomość programu AutoCad i Office

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilną pracę w kompetentnym zespole
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Pakiet medyczny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę B2B

Zainteresowanych prosimy o przesłanie jednostronnego CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy