Oferta pracy

Asystent Działu Reklamacji

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Archiwizacja dokumentów

  • Rejestracja reklamacji

  • Tłumaczenie dokumentów

  • Prowadzenie wewnętrznych rejestrów

  • Kontakt z klientem w zakresie reklamacji

  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa klienta

  • Wsparcie administracyjne działu prawnego (w tym wsparcie procesu obsługi reklamacji spedycyjnych)

  • Kompletowanie dokumentacji reklamacyjnej w oparciu o wyznaczone standardy

  • Analiza i sporządzanie raportów oraz prezentacji w j. angielskim i polskim

Nasze wymagania

  • Studenci minimum drugiego roku studiów zaocznych. Preferowane kierunki związane z logistyką. Szukamy osób chcących podjąć dłuższą współpracę w wymiarze 40 godz. w tygodniu

  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1-B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel

  • Pozytywne nastawienie do ludzi oraz łatwość w budowaniu relacji

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej mile widziane (lecz nie wymagane)

  • Znajomość procedur reklamacyjnych oraz prawnych aspektów obsługi klienta - mile widziane

  • Podstawowa znajomość przepisów z zakresu spedycji i reklamacji - mile widziane

  • Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy

To oferujemy

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracował wraz z młodym i dynamicznym zespołem. Ta rola jest okazją to rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki z żywnością i chemią domową

  • dofinansowanie do studiów

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA

Jesteś studentem studiów zaocznych i chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy