Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Reklamacji

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Archiwizacja dokumentów
  • Rejestracja reklamacji
  • Tłumaczenie dokumentów
  • Prowadzenie wewnętrznych rejestrów
  • Kontakt z klientem w zakresie reklamacji
  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa klienta
  • Wsparcie administracyjne działu prawnego (w tym wsparcie procesu obsługi reklamacji spedycyjnych)
  • Kompletowanie dokumentacji reklamacyjnej w oparciu o wyznaczone standardy
  • Analiza i sporządzanie raportów oraz prezentacji w j. angielskim i polskim

Nasze wymagania

  • Studenci minimum drugiego roku studiów zaocznych. Preferowane kierunki związane z logistyką. Szukamy osób chcących podjąć dłuższą współpracę w wymiarze 40 godz. w tygodniu
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1-B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • Pozytywne nastawienie do ludzi oraz łatwość w budowaniu relacji
  • Doświadczenie w branży spedycyjnej mile widziane (lecz nie wymagane)
  • Znajomość procedur reklamacyjnych oraz prawnych aspektów obsługi klienta - mile widziane
  • Podstawowa znajomość przepisów z zakresu spedycji i reklamacji - mile widziane
  • Pozytywne nastawienie oraz zapał do nauki nowych rzeczy

To oferujemy

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracował wraz z młodym i dynamicznym zespołem. Ta rola jest okazją to rozpoczęcia swojej kariery zawodowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki z żywnością i chemią domową
  • dofinansowanie do studiów

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 80 tys. pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

OPIS STANOWISKA

Jesteś studentem studiów zaocznych i chcesz pracować w firmie, która jest liderem branży logistycznej? Oferujemy Tobie współpracę na umowę zlecenie z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, co umożliwi rozwój twojej kariery. Zadania, które zostaną Ci powierzone, będą wymagały współpracy z innymi działami, dzięki czemu poznasz funkcjonowanie branży logistycznej od środka. Jeśli jesteś otwarty na poznawanie nowych rzeczy, lubisz zmiany i dynamiczne działania dołącz do naszego zespołu.

Asystent Działu Reklamacji, Warszawa