Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu rekrutacji

WERCKPOST sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie kandydatów w oparciu o różnorodne źródła

  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych

  • wsparcie procesów selekcji i rekrutacji na stanowiska produkcyjne

  • wstępny wybór kandydatów

Nasze wymagania

  • szukamy osoby otwartej, pozytywnie nastawionej do pracy i z determinacją w działaniu, która dobrze odnajdzie się w kontaktach z Kandydatami i Klientami

  • ponadto ważna jest dobra organizacja pracy, w tym umiejętność koordynacji wielu zadań jednocześnie jest niezbędna

  • szukamy osoby z inicjatywą, która będzie proponować rozwiązania wspierające zarówno efektywność jak i satysfakcję z pracy

  • zainteresowanie rozwojem w branży HR będzie mile widziane

  • przywiązanie do estetyki przygotowywanych materiałów jest niezbędne

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację z holenderskimi kolegami

  • umiejętność wykorzystania social media w rekrutacji

  • znajomość narzędzia CANVA będzie mile widziana

  • oczekujemy dyspozycyjności minimum 4 dni w tygodniu

  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze rekrutacji

  • dyspozycyjność minimum 30 godzin w tygodniu

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzane zadania

  • entuzjazm i kreatywność w działaniu

  • mile widziany status studenta

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (wybór należy do Ciebie)

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe – nie prowizyjne

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę bez sztywnych reguł korporacyjnych, brak dress code’u

O nas

Poszukujemy nowej osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w prowadzonych rekrutacjach - od redagowania ogłoszeń po ich publikację, prowadzenia rozmów rekrutacyjnych z kandydatami i przygotowania kandydatów do rozpoczęcia pracy - która chciałaby się rozwijać w obszarze HR oraz wniesienie dużo pozytywnej energii, entuzjazmu i poczucia humoru w codzienne życie firmy.

Jesteśmy kilkuosobowym zespołem współpracującym z holenderskimi oddziałami naszej firmy. Rekrutujemy pracowników na rynki polski, holenderski i belgijski. Pracujemy zarówno z biura, jak i w ramach home-office.

Idealnie sprawdzą się u nas osoby, które lubią kontakty telefoniczne, są dobrze zorganizowane, pomysłowe i dbające o jakość własnej pracy.