Asystent Działu Rozwoju

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej, projektowej, przetargowej oraz geologicznej;

  • tworzenie zestawień obmiarów wybranych elementów realizacji inwestycji;

  • współpraca z zespołem ofertowym, zespołami realizacji i innymi działami firmy;

  • przygotowywanie danych, zestawień i raportów;

  • wsparcie Dyrektora Rozwoju w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (lub w trakcie studiów II stopnia);

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;

  • bardzo dobra praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCad, mile widziana znajomość programu Tekla;

  • mile widziane doświadczenie w ofertowaniu / wycenie robót / przygotowaniu produkcji w branży budowlanej / projektowe;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi;

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, pracowitość, solidność i konsekwencja w działaniu;

  • uczciwość, lojalność.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;

  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży;

  • stałe wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników