Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Samochodów Używanych

Dealer BMW TEAM.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta.
Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

ASYSTENT DZIAŁU SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych
  • Analizowanie rynku sprzedaży samochodów używanych w Polsce i za granicą
  • Prowadzenie strony Dealera na portalach sprzedażowych
  • Budowanie i pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki w zgodzie z międzynarodowymi standardami marki BMW

SZUKAMY KANDYDATKI/KANDYDATA, KTÓRY CECHUJE SIĘ:

  • Doświadczeniem w sprzedaży samochodów używanych (mile widziane)
  • Wysoką kulturą osobistą jak i motywacją do pracy
  • Orientacją na wynik i zaangażowaniem
  • Nastawieniem na potrzeby Klienta
  • Wysoką skutecznością w zakresie pozyskiwania nowych Klientów
  • Wykształceniem minimum średnim
  • Chęcią zdobywania wiedzy i nowych umiejętności
  • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office
  • Prawem jazdy kat. B
  • Komunikatywną znajomością jęz. Angielskiego

WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY:

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty program szkoleń wewnętrznych oraz z ramienia Importera
  • Merytoryczne wsparcie na początkowym etapie
  • Atrakcyjny, transparentny, oparty o wyniki system wynagrodzeń
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne