Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu serwisu i części zamiennych

Fimtec-Polska Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń serwisowych,

  • Realizowanie zamówień na części zamienne do maszyn produkcyjnych: zamawianie, przygotowanie i wysyłka.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie: technik/technik mechanik,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie (Firma zapewnia wsparcie w doskonaleniu języka),

  • Znajomość podstawowych programów MS Office,

  • Znajomość zagadnień technicznych pneumatycznych i elektrycznych,

  • Uprawnienia na wózek widłowy i doświadczenie w operowaniu wózkiem,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących oraz w kontaktach z Klientami,

  • Mile widziane zainteresowania związane z mechaniką, majsterkowaniem itp.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stałą pensję z możliwością rozszerzenia o system premiowania,

  • Pracę w stabilnej firmie ze zgranym, młodym zespołem,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,

  • Perspektywę rozwoju osobistego (szkolenia u producenta maszyn i klienta),

  • Wsparcie ze strony doświadczonej Kadry.