Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Serwisu - Pracownik Działu Serwisu

HSK Data Ltd. Sp. z o.o.O firmie

HSK Data Ltd. Sp. z o.o.

Emila Godlewskiego 22

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • asysta w zakresie obsługi klienta w dziale serwisu

  • wykonywanie drobnych prac serwisowych produkowanych przez nas urządzeń

  • przygotowywanie danych dotyczących zleceń serwisowych

  • rozliczanie zleceń

  • zarządzanie obiegiem dokumentów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • znajomość podstaw elektroniki i informatyki

  • wysokie zdolności manualne

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • mile widziana znajomość systemów RCP i KD

  • odpowiedzialność, sumienność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy

  • mile widziane również osoby po 50 roku życia

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy

  • wsparcie przełożonego i kolegów

  • pracę dla uznanej firmy dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim

  • dużą swobodę działania i możliwości rozwoju

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Jesteśmy firmą produkcyjną branży elektronicznej o blisko trzydziestoletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na polskim rynku IT.

Przewiń do profilu firmy