Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu serwisu sprzętu laboratoryjnego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VWR International Sp. z o.o. jest firmą o zasięgu globalnym, zajmującą się zaopatrzeniem i dystrybucją wyposażenia laboratoryjnego oraz środków ochrony indywidualnej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zleceniobiorcy do Działu Serwisu Technicznego

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr referencyjny: 20180530.SRV.GDA

    Opis stanowiska:

    Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie wykonywanie doraźnych prac w zakresie:

    • czynności administracyjnych w dziale serwisu
    • wspomagania pracy pozostałych pracowników serwisu
    • prowadzenia dokumentacji technicznej
    • wykonywania przeglądów i montażu drobnych urządzeń laboratoryjnych,
    • czyszczenia urządzeń laboratoryjnych

    Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat B
    • dyspozycyjność
    • preferowane cechy osobowościowe: rzetelność, samodzielność w działaniu
    • znajomości obsługi komputera (min. pakiet Office)

    Oferujemy

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie międzynarodowej
    • możliwość nauki i rozwoju zawodowego
    • szkolenia produktowe
    • sposobność poznania specyfiki funkcjonowania działu serwisu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

    Ważne: W tytule wiadomości prosimy umieścić Nr Referencyjny.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    pl.vwr.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji firmy VWR zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."