Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Serwisu

KONCEPT-L S.A.O firmie

KONCEPT-L S.A.

Wenecka 12

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Serwisu w nieskomplikowanych obowiązkach serwisowych tj.: instalowanie oprogramowania na komputerach POS i kolektorach, realizacja prostych modyfikacji urządzeń, testowanie i wstępna diagnoza urządzeń wracających z wypożyczenia
  • Koordynowanie zleceń serwisowych
  • Zgłaszanie reklamacji u producentów
  • Kontakt z klientami w zakresie napraw, wypożyczeń oraz gwarancji
  • Zamawianie części serwisowych – dbanie o magazyn serwisowy
  • Przyjmowanie oraz wydawanie urządzeń z serwisu
  • Przygotowywanie przesyłek serwisowych
  • Przyjmowanie zwrotów towarów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w prostych pracach serwisowych (z komputerami, terminalami etc).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży AUTO ID

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę
  • Po okresie próbnym, dofinansowanie pakietu medycznego oraz karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą. Od wielu lat specjalizujemy się w rozwiązaniach opartych o kody kreskowe. Szukamy do współpracy osób pełnych zapału i entuzjazmu, lubiących nowe wyzwania, potrafiących pracować w grupie, ceniących sobie pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie. Stawiamy na pracę zespołową, ale równocześnie pozostawiamy dużą swobodę działania. Cenimy osoby zaangażowane w pracę jak i własny rozwój.

Asystent Działu Serwisu, Wenecka 12, Białołęka, Warszawa