Oferta pracy

Asystent Działu Sprzedaży / Fakturzysta

Fitness Authority Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.

Producent wysokiej jakości odżywek i suplementów diety
dla sportowców
w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby:
ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY / FAKTURZYSTA
Miejsce pracy:Gdańsk

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze zleceń od klientów zagranicznych, współpraca z działem produkcji, magazynem
  • Obsługa dokumentacji eksportowej (w tym poza UE) oraz Kompletowanie dokumentacji po każdej transakcji
  • Wystawianie faktur, kontrola płatności,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, pism, raportów i zestawień na potrzeby Działu Sprzedaży,
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji klientów
  • Bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu, archiwizowanie dokumentów
  • Organizowanie transportu towarów
  • Udział w imprezach marketingowych, targach, wystawach z udziałem Firmy

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza Excel, Word),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe (min. Licencjat),
  • Znajomość programu Comarch będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w obsłudze spedycji morskiej, akredytyw,
  • Znajomość zagadnień handlowych i zasad fakturowania,
  • Samodzielność i umiejętności organizacyjne,
  • Motywacja i proaktywne nastawienie do powierzonych zadań,
  • Rzetelność i obowiązkowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie lub przebyte staże w obszarze administracji lub sprzedaży będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne warunki pracy -nowe, przestrzenne biuro
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną międzynarodową markę
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą)
klikając w przycisk aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy