Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Sprzedaży - Fakturzysta

Fitness Authority Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży w obsłudze zleceń od klientów zagranicznych, współpraca z działem produkcji, magazynem
  • Obsługa dokumentacji eksportowej (w tym poza UE) oraz Kompletowanie dokumentacji po każdej transakcji
  • Wystawianie faktur, kontrola płatności,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, pism, raportów i zestawień na potrzeby Działu Sprzedaży,
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji klientów
  • Bieżąca aktualizacja baz danych, zarządzanie korespondencją działu, archiwizowanie dokumentów
  • Organizowanie transportu towarów
  • Udział w imprezach marketingowych, targach, wystawach z udziałem Firmy.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza Excel, Word),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe (min. Licencjat),
  • Znajomość programu Comarch będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w obsłudze spedycji morskiej, akredytyw,
  • Znajomość zagadnień handlowych i zasad fakturowania,
  • Samodzielność i umiejętności organizacyjne,
  • Motywacja i proaktywne nastawienie do powierzonych zadań,
  • Rzetelność i obowiązkowość,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie lub przebyte staże w obszarze administracji lub sprzedaży będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dopuszczalne inne formy zatrudnienia),
  • Zdobywanie doświadczenia w dziale rozwoju produktu lidera w branży,
  • Ciekawe, odpowiedzialne wyzwania w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami,
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Luźna atmosfera w firmie

Fitness Authority Sp. z o.o.

FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o. od ponad 15 lat jest jednym z największych w Polsce producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców.

FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o. to właściciel znanych na całym świecie marek: FA Nutrition, BAD ASS, NUCLEAR NUTRITION, Kevin Levrone Signature Series, GEAR, so good!, Premium Nutrition.

Spółka eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów zarówno w Europie (np. Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Dania) jak i na całym świecie (np. Peru, Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irak, Iran, Indie, Australia, Brazylia).

Misją Firmy jest wspieranie zawodników wszystkich dyscyplin sportowych, jak i pasjonatów aktywności fizycznej, w realizacji ich celów, poprzez dostarczanie wszystkim klientom skutecznie działających produktów wysokiej jakości, które są oparte na wieloletnim doświadczeniu i stanowią odpowiedź na najbardziej bieżące potrzeby rynku.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy rozwój i możliwość udziału w wielu międzynarodowych projektach.
  • W firmie panuje luźna atmosfera oraz zadaniowy czas pracy.
  • Do dyspozycji pracowników oddajemy nowoczesne biuro z ogólnodostępnym parkingiem dla każdego oraz zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem.
  • Zapewniamy kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do codziennego cateringu.

Aktualne oferty pracodawcy
ASYST. SPRZEDAŻ

Asystent Działu Sprzedaży - Fakturzysta, Gdańsk