Oferta pracy

Asystent Działu Sprzedaży i Logistyki

MED&CARE Sp. z o.o.O firmie

  • Mławska 13
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Asystent

MED&CARE Sp. z o.o.

Mławska 13

Gdynia

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną, powstałą w lutym 2009 roku. Zajmujemy się dystrybucją innowacyjnych produktów medycznych oraz działalnością szkoleniowo-dydaktyczną.

Wprowadzamy nowatorskie metody leczenia w oparciu o zastosowanie najnowszych technologii medycznych i uczestniczymy w ich wdrażaniu.

SKRÓCONY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa procesu sprzedaży (oferty, faktury, wysyłki)
  • kontakt z kurierami
  • telefoniczny kontakt z klientem
  • pomoc i wsparcie innych działów firmy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera
  • komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B , doświadczenie oraz znajomość programu Comarch Optima będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją  na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość zdobywania wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy