Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Sprzedaży Inwestycyjnej

Składy VOXO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Składy VOX

Bukowska 148

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie pracowników Działu Sprzedaż Inwestycyjnej,
  • kompletowanie umów oraz innego rodzaju dokumentacji handlowej,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • koordynacja korespondencji,

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wsparcie działów sprzedaży),
  • doświadczenie w prowadzeniu korespondencji handlowej,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office - zwłaszcza MS Excel,
  • umiejętność koordynowania kilku równoległych zadań, priorytetyzowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • możliwość pracy na cały lub część etatu,
  • ambitna, pełna wyzwań i samodzielna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpraca z firmą o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie do studiów, dalszego kształcenia,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • zniżki na cały asortyment VOX oraz w ramach organizacji zrzeszonych w naszej grupie (SWPS, CDV itd.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Profile VOX, Meble VOX oraz Składy VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Składy VOX to sieć ponad 60 salonów Drzwi i Podłogi VOX oraz blisko 100 sklepów Majster Plus na terenie całego kraju, obsługująca klientów detalicznych, hurtowych, inwestycyjnych oraz architektów wnętrz

Asystent Działu Sprzedaży Inwestycyjnej, Bukowska 148, Grunwald, Poznań