Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu sprzedaży

Auto-Zięba Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesu sprzedaży i obsługi klientów,

  • dbałość o realizację standardów jakościowych firmy,

  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem samochodów do wydania,

  • współpraca z serwisem i magazynem w zakresie weryfikacji zleconych prac,

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z wydaniami aut,

  • wydawanie samochodów Klientom z zachowaniem procedur i standardów marki,

  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów transakcyjnych

  • dbałość o czystość ekspozycji w salonie i na parkingach samochodów testowych,

  • przyjmowanie samochodów nowych z transportu,

  • realizacja zadań zgodnie z poleceniami przełożonego,

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki. Właściwe przygotowanie samochodów,

  • dokumentację fotograficzną,

  • dodawanie ofert sprzedaży do portali www.

Nasze wymagania

  • silnej motywacji własnej i zapału do pracy,

  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia,

  • zaangażowania, skrupulatności i systematyczności,

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

  • umiejętności pracy z Klientem,

  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,

  • dążenia do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • praktycznej znajomość pakietu MS Office,

  • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie (lidera rynku lokalnego),

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy, umowa o pracę + prowizja,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwość indywidualnego rozwoju.

Tak się u nas pracuje