Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu sprzedaży

TBM Sp. z o.o.

  • Kunów

    Kunów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji zadań wynikających z procesu planowania sprzedaży.

  • Zapewnienie się do dokładnego, skrupulatnego i terminowego wprowadzania zamówień, informacji o cenach i rabatach do systemu.

  • Zapewnienie najwyższego standardu obsługi klienta polskiego i zagranicznego.

  • Zapewnienie dokładnego i terminowego przygotowywania oraz dystrybuowania uzgodnionych z przełożonym raportów sprzedażowych.

  • Koordynowanie projektów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, skrupulatność i dokładność.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office , a w szczególności Excel.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientami zagranicznymi).

To oferujemy

  • Umowa o pracę oraz przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Bony w okresie świątecznym.

  • Pakiet szkoleń podnoszących kompetencje.

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania