Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Sprzedaży Renault

Anndora

Anndora

aleja 29 Listopada 149

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań telefonicznych oraz e-mailowych

  • Proaktywne reagowanie na problemy zgłaszane przez Klientów

  • Obsługa Klientów przebywających w salonie

  • Wprowadzanie bieżących dokumentów księgowych do wewnętrznych systemów

  • Zapewnienie płynnej administracyjnej obsługi biura sprzedaży

  • Obsługa Klientów przebywających w salonie, mająca na celu zapewnienie im pełnego komfortu oraz bieżących informacji

  • Tworzenie tabel i raportów na potrzeby działu

  • Wsparcie działu handlowego w bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średnie

  • Sprawna obsługa komputera i pakietu MS Office

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i współpracy w zespole

  • Umiejętność profesjonalnego zachowania w sytuacji stresowej

  • Zorientowanie na Klienta

  • Samodzielność, dokładność i terminowość w ramach realizacji zadań

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracując na tym stanowisku otrzymasz:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Realna możliwość awansu

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Anndora

Grupa Autoremo - Anndora - Autoneo to prawie 40 lat tradycji i doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Nasze salony sprzedaży oraz serwisy znaleźć można w Krakowie, Nowym Targu oraz Nowym Sączu.

Grupa Autoremo - Anndora - Autoneo jest autoryzowanym dealerem marki Skoda, Volkswagen, Renault, Dacia, Mazda oraz Hyundai.

Przewiń do profilu firmy