Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Corleonis Sp. z o.o. S.K.A.

Asystent Działu Sprzedaży

Corleonis Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

  • Kazimierska 150, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Kazimierska 150

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Tworzenie i uzupełnianie kart projektów w systemie ERP

  • Wdrożenie i nadzór nad systemem CRM

  • Tworzenie i zarządzanie bazą Klientów

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej żurawi wieżowych

  • Zarządzanie dokumentacją Działu Sprzedaży

  • Udział w projektach firmowych związanych ze wsparciem sprzedaży.

  • Współtworzenie sklepu internetowego

  • Rozliczanie i nadzór nad raportowaniem Opiekunów Kontraktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, może być w trakcie studiów.

  • Zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego .

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy działalność o usługi transportu samochodowego oraz wynajem żurawi samojezdnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje