Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu sprzedaży SEAT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    zatrudni w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 72 osobę na stanowisko :

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska :

    • przygotowywanie kompletnej dokumentacji związanej ze sprzedażą samochodów
    • przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami firmy
    • przygotowywanie i wydawanie nowych samochodów klientom
    • wsparcie zespołu sprzedażowego w obsłudze klientów

    Wymagania :

    • doświadczenie w pracy w salonie samochodowym (minimum 6 m-cy)
    • prawo jazdy kat B
    • chęć doskonalenia się
    • dokładność i sumienność
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
    • wykształcenie średnie

    Oferujemy:

    • pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym
    • możliwość rozwoju zawodowego i zapoznanie się od podstaw z procedurami i standardami koncernu Volkswagen związanymi z obsługą klienta
    • możliwość długoterminowej współpracy

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.