Asystent Działu Sprzedaży Telefonicznej

Medezin

Medezin

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w realizowaniu zamówień i bieżących procesach

  • Bieżący kontakt z magazynem i logistyką

  • Wysyłka faktur do klientów

  • Analiza i weryfikacja przeterminowanych płatności

  • Przygotowywanie ofert i innych bieżących dokumentów

  • Rejestracja klientów w systemie

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Komunikatywność i otwartość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • Dobre zarządzanie swoim czasem pracy

  • Odpowiedzialność, dynamika i zaangażowanie

  • Zorientowanie na cel

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole

  • Stałe godziny pracy do godz. 16:00 (od poniedziałku do piątku), dyżur tygodniowy w miesiącu od 9:00 do 17:00

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - system szkoleń wewnętrznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • ubezpieczenie lekowe

  • szczepienia przeciwko grypie

  • inne

Medezin

Medezin sp. z o.o. - spółka należąca do Pelion SA*, zajmująca się dystrybucją farmaceutyczną jak i importem produktów leczniczych oraz ich wytwarzaniem.

Przewiń do profilu firmy

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.