Asystent Działu Sprzedaży

EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Asystent
Firma EagleBurgmann Poland sp. z o.o.,

poszukuje kandydatów na stanowisko:
Asystent Działu SprzedażyNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zadania i zakres obowiązków będą ustalone indywidualnie
w zależności od predyspozycji kandydata.

Wymagania:

  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację zwłaszcza w piśmie (warunek konieczny)
  • dobra znajomość narzędzi biurowych (pakiet MS Office)
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy oraz wysoki profesjonalizm zawodowy
  • wysoka motywacja do pracy
  • odpowiedzialność i rzetelność

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane wykształcenie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP

Obowiązki:

  • obsługa handlowa oraz techniczna Klientów
  • przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych
  • negocjowanie warunków handlowych z klientami
  • wsparcie działu technicznego w bieżących zadaniach
  • obsługa informatycznych systemów firmowych (CRM)

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego w profesjonalnie zarządzanym zespole. Zapewniamy pełne wsparcie organizacyjne, w tym wsparcie managerskie oraz opiekę doświadczonych pracowników w procesie wdrożenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy