Oferta pracy

Asystent działu sprzedaży

TELEWIZJA REPUBLIKA S.A.O firmie

TELEWIZJA REPUBLIKA S.A.

Pawia 55

Warszawa

Telewizja Republika poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Codzienne wsparcie Działu Sprzedaży,
  • Posprzedażowa obsługa klientów,
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla Działu Sprzedaży i klientów,
  • Uaktualnianie i prowadzenie bazy danych dokumentów handlowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji, raportów i analiz,
  • Prowadzenie projektów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z klientami,
  • Odpowiedzialność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Szkolenia i rozwój,
  • Pracę w centrum miasta.

CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać za pośrednictwem strony portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy