Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Sprzedaży

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.O firmie

Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży – Head Office oraz Struktura Terenowa,
  • Współpraca z działami wspierającymi – Analiz, Marketingu, Logistyki,
  • Współtworzenie prezentacji, dostarczenie materiałów do tworzenia analiz na potrzeby działu,
  • Administracja dokumentów,
  • Dbałość o bazę danych Klientów (umowy, aktualizacja, nadzór).

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Obsługa MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze SAP,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Kreatywność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność,
  • Terminowość,
  • Obowiązkowość.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

O TWOIM NOWYM ZESPOLE:

Jesteśmy rodziną liczącą ponad 30 tys. pracowników, z których każdy jest sekretnym składnikiem Coca-Cola HBC- największego producenta napojów na świecie. Nasza codzienna misja to dostarczanie 595 milionom konsumentów wybrane marki, z gamy aż 136 kultowych napojów, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy utalentowanym zespołem, który odnosi wybitne sukcesy codziennie ucząc się i zwyciężając w 28 krajach na 3 kontynentach, dzięki lokalnym zespołom, które silnie się wspierają.

TWOJE NOWE STANOWISKO PRACY:

Da Ci szansę wpływania na rozwój naszego biznesu poprzez dostarczanie kultowych produktów do odbiorców, którzy mają silna więź z naszymi markami. Dzięki rodzinnemu środowisku pracy i chętnym do pomocy współpracownikom będziesz w stanie doskonalić swoje umiejętności i osiągać rezultaty o jakich wcześniej nawet nie marzyłeś. Żaden dzień nie będzie taki sam . Będzie to ciekawe wyzwanie do pokonania, którego pomożemy Ci się przygotować tak abyś miał szansę się rozwijać.

Asystent Działu Sprzedaży, Żwirki i Wigury 16, Warszawa