Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Uczestniczenie w procesie przygotowywania ofert sprzedażowych dla klientów
    • Obsługa systemu SAP
    • Uczestniczenie w spotkaniach sprzedażowych
    • Prowadzenie prezentacji oraz spotkań biznesowych
    • Aktualizowanie statusów biznesowych w wewnętrznych systemach
    • Współpraca z zespołami marketingu i project managementu
    • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu
    • Organizacja wyjazdów oraz eventów
    • Wsparcie kadry kierowniczej w działaniach administracyjnych
    • Rozliczanie wyjazdów służbowych kadry kierowniczej

    Oczekiwania:

    • Biegła znajomość pakietu office ( szczególnie excel)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność szybkiego reagowania na wydarzające się sytuacje
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane

    Oferujemy

    • Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach firmy
    • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub możliwość współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
    • System premiowy
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych