Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vescom Polska Sp. z o. o. zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją produktów wnętrzarskich przeznaczonych na międzynarodowy rynek projektantów, takich jak okleiny ścienne, tkaniny i materiały obiciowe oraz tkaniny zasłonowe.
    Produkty Vescom są wykorzystywane przez specjalistów od wystroju wnętrz i innych fachowców z branży projektowej i najczęściej znajdują zastosowanie w takich segmentach rynku jak hotelarstwo, ochrona zdrowia, przestrzeń biurowa i edukacja.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Analiza i monitorowanie rynku w zakresie projektów sprzedażowych
    • Współpraca z zespołem sprzedażowym, kontrola powierzonych zadań
    • Koordynacja projektów
    • Kontrola bazy danych
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy
    • Kontakt z centralą w Holandii
    • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
    • Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
    • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
    • Optymizm, otwartość i pewność siebie
    • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
    • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet szkoleń wewnętrznych
    • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • Atrakcyjny system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.