Asystent Działu Sprzedaży

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.O firmie

Nord Electronics Solutions Sp. z o.o.

Pełczyńska 113

Wrocław

Firma Nord Electronics Solutions poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • odpowiedzialność za wsparcie procesu sprzedaży
  • bieżący kontakt z klientem polskim i zagranicznym
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji handlowej w Dziale Sprzedaży

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność obsługi programów MS Office (w szczególności Excel)
  • samodzielność, zaangażowanie i rzetelne podejście do obowiązków
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • aktywny udział przy wdrażaniu wielu innowacyjnych projektów produkcyjnych
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • rozwój zawodowy w kontaktach z klientem
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • udział w targach branżowych
  • możliwości rozwoju oraz awansu w strukturach firmowych
  • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy