Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Sprzedaży z językiem niemieckim

Animalab Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z istniejącymi klientami firmy
  • rozbudowa i aktualizacja bazy danych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • obsługa zamówień
  • tłumaczenia dokumentów niemieckojęzycznych
  • pomoc w aktualizacji niemieckojęzycznej strony internetowej

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie
  • minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy z systemem CRM

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe z dziedziny life science
  • doświadczenie w sprzedaży wyposażenia laboratoryjnego

To oferujemy

  • laptop służbowy i telefon
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • bezpłatny parking
  • pracę w zgranym zespole ambitnych ludzi nad fascynującymi projektami w obszarze badań przedklinicznych
  • wsparcie działu handlowego, marketingowego oraz serwisowego
  • szkolenia zagraniczne u dostawców sprzętu
  • praca w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Animalab Sp. z o.o.

Animalab Sp. z o.o. (www.animalab.eu) jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży Life Science. Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów w zakresie dostawy urządzeń laboratoryjnych oraz usług serwisowych. Od 2004 roku wspieramy ośrodki uniwersyteckie, jednostki naukowe, firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne. Posiadamy oddziały w Polsce, Republice Czeskiej, na Węgrzech, Łotwie i Chorwacji.

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystent Działu Sprzedaży na rynek DACH będzie odpowiedzialna za całość komunikacji z klientami niemieckojęzycznymi i wsparcie rozwoju nowopowstającego oddziału niemieckiego firmy zlokalizowanego w Berlinie.

Asystent Działu Sprzedaży z językiem niemieckim, Poznań