Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Technicznego

BioSys sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • współpraca bezpośrednio z kierownikiem Działu Technicznego,

  • przygotowanie przesyłek,

  • kontakt telefoniczny z klientami,

  • współpraca z innymi działami w firmie,

  • wydruki kart identyfikacyjnych,

  • obsługa magazynu,

  • wykonywanie prac instalacyjnych na miejscu u klienta (na terenie całego kraju).

Nasze wymagania

  • ogólna wiedza techniczna,

  • ogólna wiedza informatyczna,

  • chęć uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat B,

  • gotowość do wyjazdów związanych z pracami instalacyjnymi.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie branży IT,

  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (samochód, telefon, komputer, narzędzia),

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie w branży IT,

  • pracę w biurze w Krakowie, okolice Nowego Kleparza,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

BioSys sp. z o.o.

BioSys zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych dla biznesu. Tworzymy i wdrażamy własne produkty: oprogramowanie zarządzające systemami kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz rozliczania etapów produkcji. Wykorzystujemy najnowsze technologie biometryczne jak również niezawodne i funkcjonujące od lat technologie RFID z wykorzystaniem kart zbliżeniowych.

Przewiń do profilu firmy