Oferta pracy

Asystent działu technicznego/usterkowego (K/M)

ROBYG

ROBYG

Aleja Rzeczypospolitej 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestrowanie w systemie usterkowym zgłoszeń usterek

  • Nadzór nad procesem usuwania usterek łącznie z wprowadzaniem wszelkiej dokumentacji w system usterkowy

  • Przygotowanie/weryfikacja kompletności dokumentów niezbędnych do uruchomienia procedury zwolnienia kaucji gwarancyjnych

  • Prowadzenie prac biurowych

  • Nadzór nad korespondencją

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne/ budowlane / administracyjne

  • doświadczenie w branży budowlanej / deweloperskiej mile widziane

  • dobra znajomość pakietu Ms Office

  • dobra organizacja pracy, rzetelność oraz zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie deweloperskiej o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie