AWG Sp. z o.o.

Asystent Działu Technicznego

AWG Sp. z o.o.O firmie

3 8004 100 brutto / mies.
  • Wyszków

    Wyszków, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac pomiędzy zespołem projektowym i zespołem produkcyjnym,

  • Wsparcie procesu produkcyjnego,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • Koordynacja zakupów i transportów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność „czytania” rysunków i dokumentacji technicznej,

  • Zdolność do „myślenia technicznego”,

  • Posługiwanie się programami Office, a w szczególności Excel,

  • Komunikatywność i umiejętność tworzenia dobrych relacji z dostawcami,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,

  • Mile widziana znajomość programu SolidWorks.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę- pierwsza na okres 3 msc. Kolejna na czas nieokreślony.

  • Pracę w małym i zgranym zespole.

  • Udział w ciekawych projektach realizowanych na rzecz klientów polskich i

  • zagranicznych.

  • Rozwój oraz kształcenie zgodne z potrzebami Pracownika i Firmy.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje