Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Techniczno-Handlowego

  • Oława, dolnośląskie
  • Asystent
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma handlowo-usługowa z branży logistycznej obsługuje klientów kompleksowo od projektu magazynu do dostarczenia sprzętu i regałów magazynowych.

    Do naszego wesołego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Oława

    Zakres obowiązków:

    • techniczne i administracyjne wsparcie działu sprzedaży
    • przygotowywanie rysunków technicznych 2D
    • przygotowywanie ofert, dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
    • kontakt z dostawcami i podwykonawcami firmy
    • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji

    Oczekujemy:

    • znajomości programu Autocad
    • znajomości rysunku technicznego
    • zdolności przyswajania wiedzy technicznej
    • biegłej obsługi pakietu MS Office
    • samodzielności i umiejętności planowania swoich zadań
    • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stanowisko w branży, w której nie można się nudzić
    • pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu
    • możliwość rozwoju i specjalistyczne szkolenia
    • umowę o pracę na pełen etat
    • komputer
    • telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom