Oferta pracy

Asystent Działu Trade Marketing

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt i współpraca z detalicznymi punktami sprzedaży

  • tworzenie planu akcji rabatowych na cały rok

  • przygotowywanie instrukcji planowanych akcji rabatowych oraz kampanii

  • przygotowywanie raportów po akcjach i kampaniach marketingowych

  • weryfikacja stanów magazynowych materiałów marketingowych oraz dbanie o odpowiednie ich ma-gazynowanie

  • zarządzanie logistyką wysyłki materiałów marketingowych

  • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie produkcji i dostarczania materiałów POS

  • realizacja wysyłek produktów promocyjnych do Ambasadorów marki NB

  • współpraca oraz wsparcie dla Działów: Produktu, Handlowego, VM, Marketing Warszawa

  • przygotowywanie elementów oraz materiałów pod otwarcia nowych lokalizacji

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym

  • biegła umiejętność obsługi programów pakietu MS Office

  • komunikatywność

  • kreatywne myślenie i poszukiwanie rozwiązań

  • umiejętność pracy w Zespole

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • pozytywne nastawienie i entuzjazm

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym i energicznym Zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • odzież pracownicza, zniżki pracownicze

  • wynagrodzenie odpowiednie do zakresu wykonywanych działań

  • niezbędne narzędzia pracy

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym

rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Asystent Działu Trade Marketing.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.