Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Trade Marketing

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt i współpraca z detalicznymi punktami sprzedaży
  • tworzenie planu akcji rabatowych na cały rok
  • przygotowywanie instrukcji planowanych akcji rabatowych oraz kampanii
  • przygotowywanie raportów po akcjach i kampaniach marketingowych
  • weryfikacja stanów magazynowych materiałów marketingowych oraz dbanie o odpowiednie ich ma-gazynowanie
  • zarządzanie logistyką wysyłki materiałów marketingowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie produkcji i dostarczania materiałów POS
  • realizacja wysyłek produktów promocyjnych do Ambasadorów marki NB
  • współpraca oraz wsparcie dla Działów: Produktu, Handlowego, VM, Marketing Warszawa
  • przygotowywanie elementów oraz materiałów pod otwarcia nowych lokalizacji

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • biegła umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • kreatywne myślenie i poszukiwanie rozwiązań
  • umiejętność pracy w Zespole
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym i energicznym Zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • odzież pracownicza, zniżki pracownicze
  • wynagrodzenie odpowiednie do zakresu wykonywanych działań
  • niezbędne narzędzia pracy

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym

rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Asystent Działu Trade Marketing.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Asystent Działu Trade Marketing, Rzeszów