Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu wsparcia sprzedaży

INTUSEAL sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z partnerami biznesowymi w niezbędnym zakresie

  • Tworzenie raportów, sprawozdań i zestawień

  • Kontakt z przedstawicielami handlowymi i dystrybutorami

  • Realizacja przesyłek kurierskich

  • Obsługa programu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  • Wysoka kultura osobista i biznesowa

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i dyspozycyjność

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz Pakietu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM preferowane

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Bardzo dobre warunki pracy w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Rozwój zawodowy w oparciu o doświadczenie naszej firmy

  • Pakiet medyczny