Oferta pracy

Asystent Działu Zakupów (e-commerce)

Limango Polska Sp. z o.o.O firmie

Limango Polska Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • terminowa organizacja i koordynacja poszczególnych akcji sprzedażowych (kilkudniowych kampanii produktów danej marki) na platformie klubu,

  • współpraca z Kupcem, Działem Zarządzania Treścią, Obsługą Klienta, Marketingiem oraz Logistyką i Księgowością,

  • kontakt z krajowymi i międzynarodowymi producentami i partnerami,

  • wprowadzenie danych do CMS, weryfikacja cen, potwierdzenie stanów magazynowych, koordynacja dostaw i egzekwowanie warunków umów z dostawcami,

  • ścisła współpraca z niemieckim zespołem Limango GmbH z siedzibą w Monachium,

  • kontynuacja zakończonych akcji sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji i kontrolowania różnych zadań jednocześnie,

  • samodzielność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,

  • uporządkowany sposób pracy,

  • podejmowanie własnych inicjatyw i umiejętność realizacji zadań w wyznaczonym czasie,

  • zainteresowanie modą, stylem i trendami,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość MS-Office (w szczególności Excel),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom B2), niemiecki będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziani studenci zaoczni.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

limango to europejski sklep internetowy dla rodzin. Każdego dnia inspirujemy specjalnym wyborem ofert marek w atrakcyjnej cenie. Z nami możesz codziennie odkrywać popularne klasyki marek i nowe wschodzące marki z całej Europy. Limango to innowacyjna i szybko rozwijająca się platforma zakupów internetowych w Europie. Należy do niemieckiej grupy kapitałowej OTTO, jednej z wiodących firm w dziedzinie e-commerce. Zespół Limango Polska jest tajemnicą naszego sukcesu. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi, mądrymi, ambitnymi, a jednocześnie bardzo sympatycznymi kolegami, którzy chcą zmienić polski rynek e-commerce od podstaw i poprowadzić go razem z nami w przyszłość.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Dobrze zorganizowanej, odpowiedzialnej i samodzielnej osoby. Oczekujemy umiejętności priorytetyzacji, kontrolowania różnych zadań jednocześnie i myślenia analitycznego.

Doceniamy inicjatywę, zaangażowanie i proaktywne podejście do wyzwań. Niezbędna będzie podstawowa znajomość Excela, a także dobra znajomość języka angielskiego. Doświadczenie nie jest wymagane.

Co jest jeszcze dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce

Wyślij nam swoje CV klikając w przycisk Aplikuj. W tytule maila koniecznie wpisz „Junior Buyer / Młodszy Kupiec e-commerce”.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, oraz możliwym terminie rozpoczęcia pracy.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.