Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Zakupów

GASTRO FOOD Krzysztof Zienkiewicz

6 5007 000 brutto / mies.
  • Wodnika 50, Osowa, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wodnika 50

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i aktualizacja bazy produktów pod względem ilościowym i cenowym,

  • analiza i raportowanie danych sprzedaży i zakupów,

  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców, w tym anglojęzycznych,

  • koordynowanie transportów,

  • monitoring i raportowanie trendów rynkowych i działań konkurencji,

  • współpraca z działem handlowym i magazynem,

  • przygotowywanie ofert na zakup środków trwałych, leasingów, ubezpieczeń,

  • pomoc głównemu kupcowi w jego bieżących zadaniach,

Nasze wymagania

  • min. dwa lata doświadczenia w dziale zakupów w branży FMCG,

  • doświadczenie w logistyce,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • znajomość asortymentu- owoce, warzywa, zioła, sałaty- bardzo mile widziana :),

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację,

  • znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość WF Mag,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • systematyczność, uporządkowanie, samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • pracę w rodzinnej atmosferze ze specjalistami w branży,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stałe wynagrodzenie oraz premie efektywnościowe;

  • deputat owocowo-warzywny;

  • szkolenia wprowadzające.

O nas

GASTRO FOOD to hurtownia owocowo- warzywna, mieszcząca się na RENK-u w Gdańsku. Istniejemy od ponad 11 lat. Znamy się na warzywach, owocach, sałatach i ziołach jak mało kto. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem. Zaopatrujemy się również u lokalnych dostawców. Nasz towar oferujemy Klientom hurtowym, detalicznym oraz gastronomicznym. Najważniejsza jest dla nas jakość produktów i terminowość serwisu, czyli zadowolenie Klientów.

fb.me/@GastroFoodGdansk

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.