Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Zakupów

Elhurt Spółka z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Elhurt Spółka z o.o.

Galaktyczna 35A

Osowa

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Zakupów i Działu Logistyki w codziennych obowiązkach
  • Wprowadzanie i rejestrowanie danych oraz dokumentów w systemie komputerowym
  • Wsparcie Działu Zakupów w przygotowywaniu aktualnych wycen i ofert
  • Utrzymywanie kontaktu (głównie mailowego) z dostawcami w obszarze zagadnień logistycznych, operacyjnych, reklamacyjnych, marketingowych, technicznych, produktowych itp

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mailową z zagranicznymi kontrahentami (minimum poziom B1)
  • Biegła obsługa komputera
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Samodzielność oraz doskonała umiejętność organizacji własnej pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży elektronicznej lub wykształcenie na kierunku elektronika lub zainteresowanie branżą komponentów elektronicznych

To oferujemy

  • Szczegółowe, trzymiesięczne wdrożenie w zakres obowiązków, grupy produktowe, funkcjonowanie firmy i działu przez indywidualnego opiekuna
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Sprawiedliwy system wynagrodzeń oparty o wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od wyników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dostawców usług montażu elektroniki (EMS) oraz dystrybutorem specjalistycznych podzespołów elektronicznych, w tym także automatyki.

Współpracujemy stale z ponad 600 firmami z branży elektronicznej i produkcyjnej. Zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych projektów produkcyjnych, od prototypów po produkcje wielkoseryjne, dla klientów działających w różnych branżach, pochodzących z 10 różnych krajów. Współpracujemy bezpośrednio z ponad 100 światowych dostawców renomowanych produktów. Nieustannie poszerzamy ofertę o nowych dostawców i nowe produkty. Oferujemy usługi i produkty dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wysoką jakość, indywidualne podejście, terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 260 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

Aktualne oferty pracodawcy
ADZ/03/2022

Asystent Działu Zakupów, Galaktyczna 35A, Osowa, Gdańsk