Oferta pracy

Asystent działu Zakupów HoReCa

Dajar Sp. z o.o.O firmie

  • Ligota Piękna (pow. trzebnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji, liderem w Europie Środkowo-Wschodniej, w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa z naciskiem na table-top. Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi na świecie producentami oraz bogate portfolio marek własnych i bliskie relacje z klientami B2B.

Poszukujemy do biura działu HoReCa w Ligocie Pięknej (między Wrocławiem, a Trzebnicą) osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Ligota Piękna (Wrocław / Trzebnica)

Obowiązki:

  • tworzenie i dbanie o aktualizację wewnętrznych baz danych we współpracy z menedżerem,
  • wsparcie w zakresie przygotowywania zamówień, analiz,
  • obsługa dokumentów importowych i eksportowych,
  • dbanie o aktualność i poprawność eskpozycji produktów,

Wymagania:

  • niezbędna dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na Excel,
  • minimum dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w zespołach,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • terminowość i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • sprawne, zorganizowane wdrożenie,
  • miłą atmosferę, młody zespół i nowoczesne środowisko pracy,
  • pracę z designerskim produktem,
  • pracę w firmie ze 100% polskim kapitałem o zasięgu międzynarodowym, figurującej na liście 500 największych przedsiębiorstw w Polsce.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą przycisku Aplikuj teraz

Uprzejmie prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”. W pierwszym etapie zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Informujemy, że Administratorem danych jest DAJAR sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Połtawskiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy