Oferta pracy

Asystent działu zakupów i logistyki

STALCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A.O firmie

STALCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A.

32-020 Skawina

Skawina

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu zakupów i logistyki
  • kontakt i współpraca z dostawcami
  • współpraca z innymi działami
  • koordynacja zamówień
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów magazynowych
  • przygotowywanie zleceń transportowych
  • monitorowanie terminowości i jakości dostaw towarów i usług
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń i zamówień

Oczekiwania wobec kandydata:

  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego ERP
  • wysoka umiejętność komunikacji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność i odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w organizacji która dynamicznie się rozwija
  • możliwość zawodowego rozwijania się
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy