Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu zakupów i logistyki

STALCOO firmie

  • Skawina

    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentów magazynowych (system ERP)

  • Weryfikacja stanów magazynowych (system WMS)

  • Weryfikacja braków w dostawach od Klientów

  • Kontakt z działem spedycji i działem sprzedaży

  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów magazynowych

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu MS Office

  • wysoka umiejętność komunikacji

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • znajomość systemu operacyjnego ERP i WMS

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w organizacji która dynamicznie się rozwija

  • możliwość zawodowego rozwijania się

  • ciekawą pracę w zgranym zespole

STALCO

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma

o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy