Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Zakupów i Sprzedaży - Pracownik biurowy

Galvo S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych w dziale Zakupów i Sprzedaży

  • obsługa zapytań ofertowych oraz zamówień

  • kompletowanie informacji do złożenia oferty

  • wprowadzanie zamówień od kontahentów

  • fakturowanie zrealizowanych zamówień

  • współpraca z dostawcami

  • koordynacja obiegu dokumentów w dziale i zapewnienie właściwego przepływu informacji

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (produkcja, logistyka, księgowość, jakość)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • obsługa komputera, MsOffice

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • samodzielność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę na pełny etat

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • program Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów